8-5-233-47-05, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     icon facebookicon googleplus icon lticon enicon ru icon neigalus

Paramos būdai

Vienkartinė ir pasikartojanti parama

Vienkartinė ir pasikartojanti parama

Tai būdas skirti paramą pasirinktai paslaugai, programai, asmeniui, šeimai ar bendrai organizacijai tam tikra suma. Galima remti kartą į metus, kartą į ketvirtį ir pan..

daugiau

2% parama

Skirkite 2% jau išskaičiuoto pajamų mokesčio

Maloniai prašome paremti Sutrikusio intelekto žmonių globos bendriją „Vilniaus Viltis“ ir skirti 2% savo jau išskaičiuoto pajamų mokesčio nuo gautų pajamų per kalendorinius metus.

sužinokite daugiau

Įmonių parama ir parama darbuotojais

Įmonių parama ir parama darbuotojais

Įmonių parama - jei esate pasiruošę padėti, mes pasiruošę rasti būdų kaip galite tai padaryti. Jūsų darbuotojai gali ateiti ir atlikti tam tikrus darbus susijusius arba nesusijusius su jų profesija.

daugiau

Parama daiktais

Parama daiktais, kurie palengvintų gyvenimą

Parama daiktais - turite gerų, tačiau jums nereikalingų baldų, buitinės technikos, žaidimų ar kitų daiktų? Galbūt mes ir mūsų nariai gali juos prikelti naujam gyvenimui ir praktiškai panaudoti savo buityje? Laukiame pasiūlymų. Būtume labai dėkingi už daiktus, kurie tikrai palengvintų ir praskaidrintų mūsų kasdienybę.

kokie daiktai pagelbėtų?

Vilniaus Viltis nario įdarbinimas

Bendrijos „Vilniaus Viltis" nario įdarbinimas

Tai naujas būdas padėti visai šeimai suteikiant dovaną neįgaliajam DIRBTI. Šioje paramoje kviečiame prisidėti stiprias, modernias įmones siekiančiomis būti rinkos lyderiais.

sužinokite daugiau

SMS parama

SMS parama

SMS parama - paprastas būdas padėti.

Noriu paremti sms būdu. Kaip?
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd