8-5-233-47-05, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     icon facebookicon googleplus icon lticon enicon ru icon neigalus

Apie mus

Kas mes esame?

Mes - Bendrija “Vilniaus Viltis” – įkurta 1991 m. esame visuomeninė nevyriausybinė, ne pelno siekianti savanoriška ir savarankiška organizacija. Mūsų kasdienybė - atstovauti neįgaliųjų interesams ir juos ginti. Organizacijos teisinė forma - asociacija.

Esame viena iš gausiausių organizacijų Vilniuje, vienijanti sutrikusio intelekto asmenis, jų šeimas/globėjus, rėmėjus ir specialistus. Mūsų yra apie 2000 narių. Organizacijos struktūra labai paprasta: aukščiausias bendrijos valdymo organas – visuotinis narių susirinkimas, kuris renka Tarybą, revizijos ir labdaros komisijas. Taryba renka pirmininką.

Bendradarbiaujame su Vilniaus miesto savivaldybės Socialinių paslaugų skyriumi, seniūnijomis, Neįgaliųjų reikalų departamentu prie SADM, Dienos centrais ir kitomis valstybinėmis ir visuomeninėmis organizacijomis, kurias lanko bendrijos nariai ir kiti sutrikusio intelekto asmenys.

Rengiami apvalūs stalai, pokalbiai, diskusijos, kurių metu bendromis jėgomis sprendžiamos neįgaliesiems jų šeimos nariams/globėjams iškilusios problemos.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd